اجرای پارتیشن شیشه ای - شاه شیشه

اجرای پارتیشن شیشه ای در مکان های مختلف کمک می کند استفاده بهینه از فضا داشته باشید. می‌توان گفت که پارتیشن شیشه ای نوعی سازه موقت محسوب می شود که می تواند برای جداسازی و تقسیم یک محیط از آن استفاده کرد. با نصب پارتیشن های شیشه‌ای نه تنها می توانید محیط های بزرگ و کوچک را به صورت مناسبی تقسیم بندی کنید، بلکه برای سازمان دهی و ایجاد اتاق های متعدد نیازی به ساخت و ساز نخواهید داشت. در این مطلب از سایت شاه شیشه تصمیم داریم تا اطلاعات کاملی را در مورد نصب پارتیشن های شیشه ارائه دهیم.

اجرای این سازه های شیشه‌ای دردسر و هزینه های سنگین تخریب و بازسازی را ندارد. با استفاده از این سازه ها می توان تقسیم بندی فضا را بدون نیاز به جدا کردن و صرف وقت زیادی انجام داد. همچنین می توان پس از مدتی در صورت نیاز تغییراتی را در یک محیط ایجاد کرد؛ بدون این که نیاز به تخریب باشد. این سازه های شیشه‌ای به دلیل شفافیتی که دارند، استفاده از نور طبیعی را به بهترین شکل ممکن فراهم می کنند. حتی اجرای پارتیشن های شیشه ای به زیبایی هرچه بیشتر دکوراسیون داخلی کمک می کند.

پارتیشن شیشه ای برای محل کار

در چند سال اخیر نصب و اجرای پارتیشن شیشه‌ای در مکان های اداری بیشترین تقاضا را داشته است. انتخاب سازه ها سبب شده تا بتوان بدون هیچ چالش و دردسری، بهترین استفاده از هر یک متر مربع فضا را داشته باشید. می توان گفت پارتیشن های شیشه ای با طرح و مدل های مختلف، به نوعی به سازمان دهی مکان های اداری کمک می کنند و در عین حال جلوه مدرنی را به محیط می بخشند. این شیشه‌ها به شکل‌های مختلفی در فضا اجرا می شوند که ممکن است مراحل نصب و اجرای آنها با یکدیگر متفاوت باشد.

برای اجرای پارتیشن لازم است تا این کار را حتما به مجموعه های معتبر بسپارید. زیرا هریک از مراحل نصب بایستی به شکل دقیق و تخصصی طی شوند. پارتیشن های شیشه در اشکال مختلف به گونه ای هستند که می توان یراق آلات گوناگونی را روی آن ها نصب کرد. برای سفارش این سازه های شیشه ای لازم است تا به خوبی در این زمینه تحقیق کنید تا بتوانید تقسیم بندی و جداسازی هر فضایی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. کارشناسان مجموعه شاه شیشه می توانند در این زمینه به شما مشاوره دهند.

بررسی مراحل نصب و اجرا پارتیشن شیشه‌ای

اجرای پارتیشن های شیشه ای بسیار حائز اهمیت است و باید برای نصب آن ها حتما به یکسری نکات توجه داشت. به منظور اجرای این تجهیزات شیشه ای باید چندین مرحله را طی کنید که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

1.     سفارش پارتیشن شیشه ای

فرقی نمی کند که شما برای چه مکانی به نصب پارتیشن نیاز دارید. در ابتدا لازم است برای سفارش نوع، مدل و شکل شیشه جهت ثبت سفارش اقدام نمایید. این گونه می توانید از بابت ساخت این تجهیزات در اندازه و مدل مناسب، خیال خود را راحت کنید.

2.     اندازه گیری

بدون شک برای اجرای صحیح پارتیشن اندازه گیری مهم ترین کاری است که باید به آن توجه داشته باشید. به دلیل این که اندازه گیری کاری بسیار دقیق بوده و به حساسیت زیادی نیاز دارد، بهتر است این کار را به افراد متخصص بسپارید تا خطایی در محاسبه اندازه ها وجود نداشته باشد. در غیر این صورت نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای به هیچ وجه درست صورت نمی گیرد و تمامی هزینه های شما به هدر خواهد رفت.

 

اجرای-پارتیشن-شیشه-ای - شاه شیشه

 

انتخاب شیشه مناسب برای نصب پارتیشن

لازم است بدانید که برای نصب این تجهیزات می توان از شیشه های متنوعی استفاده کرد. می توان گفت در زمان اجرای این سازه ها بایستی برای هر قسمت، از شیشه به خصوصی استفاده کرد. شیشه های استفاده شده در پارتیشن از نظر ضخامت و کیفیت مدل های مختلفی دارند. حتی در برخی اوقات می توان از شیشه ها با رنگ‌های متفاوت، برای اجرای پارتیشن استفاده کرد. به طور کلی باید بگوییم که این مورد کاملا تخصصی است. در مجموعه شاه شیشه شما می توانید با کارشناسان ما در این زمینه مشورت کنید تا در نهایت بهترین نوع شیشه را برای پارتیشن بندی انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید : نرده شیشه ای

 

مزایای نصب پارتیشن شیشه ای

مزایای اجرای پارتیشن های شیشه ای تنها به تقسیم بندی فضا محدود نمی شود. مهم ترین مزایای نصب این سازه های شیشه در مکان اداری شامل موارد زیر می شود:

  • ایجاد جلوه ای شیک و منحصر به فرد به محیط کاری
  • آسانی در نصب و اجرای پارتیشن
  • ضخامت بسیار کم
  • قابلیت استفاده از هر نوع یراق آلات
  • امکان سفارش در مدل های مختلف
  • عایق صدا

 

هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای - شاه شیشه

 

هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای

قیمت اجرای پارتیشن شیشه تحت تاثیر چندین عامل است که عبارتند از:

1- اندازه پارتیشن

قطعا هرچه اندازه و تعداد پارتیشن ها بیشتر باشد، هزینه نهایی نصب و اجرا نیز افزایش پیدا می کند.

2- نوع شیشه

برای برآورد هزینه نصب پارتیشن، نوع شیشه نیز یکی از عوامل تعیین کننده است.

3- یراق آلات

در بخش قبلی به این موضوع اشاره کردیم که یراق آلات در مدل های مختلفی در اجرای پارتیشن شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند. می توان گفت قیمت نصب پارتیشن شیشه ای تا حد بسیار زیادی به یراق آلات مصرفی وابسته خواهد بود.

بیشتر بخوانید : نصب شیشه دوجداره

جمع بندی

اگر می خواهید فضای مناسبی را برای کار فراهم کنید، اجرای پارتیشن شیشه ای بهترین انتخاب ممکن برای شما خواهد بود. این سازه های شیشه‌ای با طرح و اندازه های مختلف در استفاده بهتر از فضا به شما کمک خواهند کرد. همچنین شما برای ایجاد اتاق های متعدد در یک محیط کاری هیچ دردسری را متحمل نمی شوید و می توانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

گالری تصاویر پروژه های شاه شیشه