شیشه درب سرویس - درب شیشه ای حمام - شاه شیشه

برای تولید شیشه درب سرویس و درب شیشه ای حمام در ابعاد و مدل های مختلف، از شیشه های ضخیم شفاف یا مات استفاده می شود که در برابر عوامل مختلف همانند رطوبت، سرما، گرما و ضربه مقاوم هستند. به دلیل اینکه در سرویس بهداشتی معمولا رطوبت زیادی وجود دارد، بایستی برای درب آن شیشه های به خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. برای سفارش و خرید این متریال پیشنهاد می شود که ادامه این مطلب از شاه شیشه را از دست ندهید.

شیشه ها با توجه به ابعاد و مدل درب سرویس های بهداشتی، تولید و نصب می شوند. به طور خرید این شیشه ها باید به صورت سفارشی باشد. چرا که درب ها در مدل های متنوعی ساخته می شوند. لازم است بدانید که برای نصب شیشه نیز حتما باید از افراد متخصص کمک گرفت. زیرا این کار حساسیت بالایی دارد. برای سرویس بهداشتی، شیشه لمینت و شیشه سکوریت بیشترین استفاده را دارند. زیرا ویژگی های لازم را برای استفاده در درب شیشه ای حمام و دستشویی را دارند. برای نصب این شیشه ها لازم است تا اطلاعاتی را در این زمینه به دست آورید.

استفاده از شیشه برای درب سرویس بهداشتی

همانطور که می دانید، سرویس بهداشتی های جدید، دارای درب شیشه ای هستند. برخی از آن ها تمام شیشه بوده و در مدل های دیگر نیز از در قسمت خاصی از درب ها از شیشه استفاده شده است. به طور کلی استفاده از این متریال برای درب های مختلف، رو به گسترش است. وجود ویژگی های زیر باعث شده تا این متریال بهترین انتخاب برای درب دستشویی و درب حمام باشد:

 

شستشوی آسان

برای درب سرویس بهداشتی از شیشه هایی استفاده می شود که شستشو راحتی دارند. شما می توانید تنها با آب به راحتی این شیشه را تمیز کنید. به کار بردن این متریال بسیار بهداشتی تر است.

مقاوم در برابر عوامل مختلف

همان طور که در ابتدای مطلب گفتیم، شیشه درب سرویس لمینت یا سکوریت است. این دو مدل از چندین لایه تشکیل می شوند. به همین خاطر نیز دارای مقاومت بالایی هستند. این متریال در برابر ضربه شدید، رطوبت بالا، حرارت و…. مقاومت بالایی دارند.

فرم پذیری

برای درب حمام و دستشویی از مدل های متنوعی از شیشه استفاده می شوند. در حقیقت این متریال فرم پذیری بالایی دارد و می توان آنها را در رنگ و طرح مختلفی برای درب سرویس بهداشتی ساخت. وجود این ویژگی باعث شده تا در اکثر حمام یا دستشویی ها از شیشه های مختلفی مانند شیشه خم نیز استفاده شود.

 

امنیت بالا

شیشه های مورد استفاده برای این درب ها در صورت شکستن، به تکه های بسیار ریز تبدیل می شوند که برنده نیستند. بنابراین انتخاب ایده آلی برای درب دستشویی یا حمام هستند.

زیبایی بصری

یکی از دلایل اصلی استفاده از این متریال در هر سازه ای، زیبایی ظاهری آن است. بدون شک درب شیشه ای به زیبایی هرچه بیشتر سرویس بهداشتی کمک بسزایی می کند.

تمامی دلایل بالا باعث شده تا به کارگیری این متریال برای در دستشویی یا حمام رو به گسترش باشد.

استفاده از شیشه برای درب سرویس بهداشتی - شاه شیشه

تعویض شیشه درب سرویس بهداشتی

با وجود این که شیشه مورد استفاده برای سرویس های بهداشتی امنیت و مقاومت بالایی دارند، اما احتمال خرابی و شکستگی آن همیشه وجود دارد. خوشبختانه تعویض شیشه این درب ها به راحتی صورت می گیرد. اما بهتر است برای این کار حتما از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

فراموش نکنید که برای تعویض، شیشه های باکیفیت و مقاوم را انتخاب کنید. به عبارت دیگر بهتر است کیفیت را فدای کمیت نکنید و بهترین مدل شیشه را خریداری کنید. این گونه از بابت امنیت و ماندگاری آن خیال راحتی خواهید داشت. برای خرید این متریال بهتر است به مراکز معتبر مراجعه کنید.

 

شیشه مناسب برای درب سرویس بهداشتی

شیشه درب سرویس شیشه لمینت یا شیشه سکوریت است. این مدل از دو الی سه لایه شیشه ساخته می شوند و یک لایه PVB نیز بین آن ها تعبیه می شود. همچنین با قرار دادن این متریال در دمای بسیار بالا و سپس خنک کردن آن، شیشه را مقاوم سازی می کنند. شیشه لمینت امنیت بالایی  دارد و احتمال شکستگی آن نیز پایین است. اما در صورت شکستگی نیز هیچ خطری نخواهد داشت. چرا که قطعات آن بسیار ریز بوده و برنده نیستند. علاوه بر تمام این موارد، این شیشه ها در رنگ ها و فرم های مختلفی به تولید می رسند. به همین دلیل نیز برای درب سرویس بهترین انتخاب ممکن هستند.

 

مزایا درب شیشه ای برای سرویس بهداشتی

درب های شیشه ای مزایا زیادی را به همراه دارند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان استفاده پروفیل های متنوع
  • تنوع در مدل شیشه؛ شیشه های درب سرویس بهداشتی به صورت رنگی، شفاف و مات مورد استفاده قرار می گیرند.
  • قابلیت استفاده از یراق آلات ضد زنگ
  • امنیت بالا

سفارش و خرید شیشه درب سرویس- شاه شیشه

سفارش و خرید شیشه درب سرویس

تنوع در مدل درب ها باعث شده تا خرید شیشه تنها به صورت سفارشی امکان پذیر باشد. شاه شیشه به عنوان یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان انواع شیشه های صنعتی و ساختمانی همچون شیشه کابین دوش و پارتیشن شیشه ای می تواند برای هر مدل دربی، شیشه مورد نیاز شما را طراحی و تولید کند. اگر به خرید شیشه درب سرویس در تهران نیاز دارید، تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما می توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند تا با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت درب شیشه ای حمام و دستشویی

مهم ترین فاکتور در سفارش درب سرویس شیشه ای، قیمت است. خریداران بایستی کیفیت کار و هزینه ها را با یکدیگر مقایسه کنند تا در نهایت بهترین نوع شیشه را سفارش دهید. عوامل مختلفی در هزینه نهایی تاثیر گذار هستند که از جمله آن ها می توان به متراژ ، مدل و نوع درب سرویس اشاره کرد.

 

جمع بندی

شیشه به عنوان یک متریال محبوب، برای درب شیشه ای حمام و دستشویی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. این متریال در رنگ و طرح های بسیار متنوعی در سرویس های بهداشتی استفاده می شود. در این مطلب به طور کامل در این خصوص توضیح دادیم تا با آگاهی کامل جهت سفارش اقدام کنید.